Lubisz przygody, ale tylko te, które dobrze się kończą?

 

 

Korzystaj zatem ze wszystkich możliwości, jakie dają Ci samochody Mitsubishi.

 

Wśród nich znajduje się także bezpłatny program Mitsubishi Pomoc 24/7. Pozwoli Ci on uniknąć kłopotów w razie awarii, kolizji lub wypadku na drodze. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że zarówno pierwszy kontakt telefoniczny, jak i holowanie oraz ewentualne naprawy będą profesjonalne i pozwolą Ci poczuć się komfortowo, nawet w trudnych sytuacjach.

  • Infolinia Mitsubishi Pomoc 24/7 jest czynna całą dobę.
  • Otrzymasz pełną i rzetelną informację na temat postępowania w przypadku awarii, kolizji lub wypadku.
  • Pomożemy Ci znaleźć najbliższy autoryzowany serwis Mitsubishi.
  • W razie potrzeby pomożemy Ci w zakresie holowania** do najbliższego autoryzowanego serwisu Mitsubishi.

Korzyści z programu pomoc

 

Awaria – co dalej?

 

Jeżeli Twój samochód jest objęty gwarancją producenta wraz z usługą Mitsubishi Assistance Package (MAP), niezwłocznie po Twoim zgłoszeniu, konsultant Mitsubishi Pomoc, przekaże informację do MAP, które zajmie się organizacją profesjonalnej pomocy.

 

Jeżeli Twój samochód nie jest objęty gwarancją producenta, to konsultant Mitsubishi Pomoc zaproponuje najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie. Dobierze je tak, aby Twój samochód jak najszybciej odzyskał sprawność.

 

przekladki_50.jpg [69.27 KB]

 

Wypadek – co dalej?

 

  • Zabezpiecz miejsce wypadku i oznacz je trójkątem ostrzegawczym, ustawionym w odpowiedniej odległości.
  • Jeżeli na miejscu zdarzenia są ranni wezwij pogotowie ratunkowe (tel. 999) i policję (tel. 997) lub skorzystaj z telefonu alarmowego 112. Z podanymi numerami połączysz się zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego. Połączenia są bezpłatne.
  • Udziel pierwszej pomocy poszkodowanym.
  • Jeżeli nikt nie ucierpiał i jest to możliwe, usuń niesprawny samochód z drogi, tak aby nie stanowił zagrożenia dla innych kierowców.
  • Jeżeli nie ma ofiar lub podejrzeń, że uczestnik zdarzenia jest pod wpływem środków odurzających albo alkoholu, możesz rozważyć niewzywanie na miejsce zdarzenia policji. W takim przypadku nie ma takiego obowiązku, natomiast uczestnicy zdarzenia mogą samodzielnie sporządzić oświadczenie.
  • Wypełnienie oświadczenia pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Pobierz i wydrukuj wzór oświadczenia. Warto mieć je przygotowane w schowku samochodu.

 

W każdej sytuacji i na każdym etapie zdarzenia możesz liczyć na profesjonalną pomoc i informację konsultantów Mitsubishi.

 

przekladki_17_l200.jpg [79.99 KB]